Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych

Szanowni Państwo,

 

Radcowie naszej Kancelarii Magdalena Pilichowska i Jolanta Karolak są absolwentami prawa Uniwersytetu Gdańskiego, legitymują się obszerną wiedzą i doświadczeniem na rynku usług prawniczych. Rękojmią jakości usługi jest ponad 20 lat doświadczenie i zespół odnoszących sukcesy radców prawnych.

 

Nasze atuty to specjalizacja, profesjonalizm, bezpieczeństwo i zaufanie .Wybieramy dla naszego Klienta najlepsze z możliwych prawnie i gospodarczo warunki świadczenia pomocy. Oferujemy doradztwo prawne oraz zastępstwo przed sądami i innymi organami, w tym substytucję.

 

Nasze specjalizacje to : prawo spółek handlowych, prawo autorskie, mediów reklamy i internetu, administracyjne i prawo budowlane , prawo pracy rodzinne, bankowe, zamówienia publiczne, ochrona konsumenta, cywilne, windykacja należności, prawo pracy, sprawy odszkodowawcze i ubezpieczeniowe.

 

Świadczymy usługi prawne dla :przedsiębiorców , organów samorządowych i innych podmiotów, w tym wspólnot mieszkaniowych oraz osób indywidualnych

 

Nasza Kancelaria ma siedzibę w Gdyni, lecz z naszych usług korzystają podmioty na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w wybranej przez siebie formie kontaktu oraz jej rodzaju : kontakt bezpośredni, e-kancelaria, porady jednorazowe, stała obsługa.

 

Z poważaniem

Radca Prawny Magdalena Pilichowska